Dowody konkretnych przestępstw i powiązań, przekręty na miliardy. “Objawy mafii 2. Zbrodnie prawicy”.

“Dowody konkretnych przestępstw i powiązań, przekręty na miliardy i wałki obozu rządzącego. Najnowsza książka K. Turalińskiego “Objawy mafii 2. Zbrodnie prawicy” to trzy lata śledztwa i prawdziwe historie o zorganizowanej przestępczości politycznej PiS.” – opisuje publikację dziennikarza jeden z internautów.

“Spółka Telegraf stała się bazą finansowego zaplecza nie tylko braci Kaczyńskich, ale i ich środowiska politycznego. Jej środki posłużyły tworzeniu fundamentów pod działalność Srebrnej, w której zatrudnieni byli m.in. Lech Kaczyński, Suski,Kamiński,Wąsik,Bejda,Pogonowski” – czytamy we wpisie. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z publikacją można zapoznać się tutaj.

Kazimierz Turaliński to polski dziennikarz śledczy, politolog, ekonomista, specjalista ds. windykacji i bezpieczeństwa gospodarczego. Autor książek o przestępczości zorganizowanej i służbach specjalnych.