Domagamy się prawdy o Smoleńsku! Będzie demonstracja pod domem Kaczyńskiego

Temat katastrofy smoleńskiej ucichł po stronie PiS jak makiem zasiał. Ale organizatorzy wydarzenia “Domagamy się prawdy o Smoleńsku” nie dadzą Kaczyńskiemu zapomnieć. I przypominają jego własne słowa, kierowane kilka lat temu do miłośników teorii spiskowych.

Wydarzenie znajduje się tutaj.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Będą pomniki i będzie prawda, prawda o Smoleńsku, ale także i o tych latach rządów, które już za nami, Bogu dzięki. Tak bardzo się boją, stąd ta furia, stąd ta nienawiść. Z jednej strony tych, którzy po prostu są wynajęci, a z drugiej – tych, którzy po prostu są oszalali są z nienawiści. I bądźcie pewni, że potrafimy zwyciężyć i będziemy tutaj przychodzić i powtarzam – przyjdzie czas prawdy, pełnej prawdy, przyjdzie czas upamiętnienia i to już niedługo. I przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą, którzy w gruncie rzeczy nienawidzą Polski, bo o to chodzi, oni nienawidzą Polski, ale Polska zwycięży.”
• Źródło: Krótkie, ale niezwykle ostre wystąpienie Kaczyńskiego na miesięcznicy: Białe róże to symbol nienawiści i głupoty, dziennik.pl, 10 maja 2017
– Jarosław Kaczyński

“Dziś mamy już, jako Polska, jako ojczyzna, bardzo wiele sukcesów i zbliżamy się jednocześnie do tego momentu, który był celem tych marszów. Zostaną zrealizowane: upamiętnienie tych, którzy zginęli, upamiętnienie prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego, i prawda. Prawda o katastrofie smoleńskiej.”
• Opis: podczas 90. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.
• Źródło: „Nie byłoby tego, co jest dzisiaj, bez Lecha Kaczyńskiego”, niezalezna.pl, 10 października 2017.
– Jarosław Kaczyński

“Niezależnie jaka była przyczyna tej katastrofy, co doprowadziło do tego, że samolot się rozbił, z tego, co wiemy, możemy już dzisiaj powiedzieć: zostali zdradzeni o świcie.”
• Opis: podczas inauguracji Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o ofiarach katastrofy smoleńskiej.
• Źródło: onet.pl, 10 kwietnia 2011
– Jarosław Kaczyński

 

źródło: Facebook