Dramatyczna sytuacja polskiej obronności? Najgorsze wykonanie planu modernizacji technicznej?

“23% w 2019 roku to raczej porażka, bo to najgorszy wynik w latach 2016-2019, a jeśli doliczyć wydatki na F-16 w 2015 roku, to będzie najgorsze wykonanie PMT w latach 2014-2019” – napisał Tomasz Dmitruk w odpowiedzi do komunikatu MON. Sytuacja polskiej obronności jest coraz gorsza?

Pisowski program socjalny 500 doprowadził do spadku zatrudnienia i wzrostu cen, edukacja leży, służba zdrowia dogorywa, rolnictwo w coraz trudniejszej sytuacji a teraz jeszcze okazuje się, że mamy kłopot z… wydawaniem pieniędzy na obronność. Mariusz Błaszczak ma więc powody do obaw – za te wszystkie zaniechania trzeba będzie pisowskich polityków rozliczyć – komentują internauci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Zobaczymy jeszcze czy to się potwierdzi, może Panu Ministrowi ktoś podał błędne dane… te 26% to jeszcze ujdzie, ale 23% przy tak dużym łącznym wzroście budżetu MON to bardzo kiepsko…” – brzmi jeden z komentarz. y

źródło: Twitter