Polacy zachęcają posłów opozycji, by rozliczyli Macierewicza. “Zapytajcie tych kłamców o koszty”

“Drodzy posłowie opozycji. Siedzicie codziennie w mediach, naprzeciw zakłamanych posłów PiS. Dlaczego na oczach kamer nie zapytacie tych kłamców o koszty, rozliczenie i odpowiedzialność polityczną za kilkuletnie okłamywanie Polaków przez pseudonaukowców z komisji Antoniego Macierewicza? Boicie się? Jeśli tak, zatrudnijcie kogoś kto się nie boi” – napisał jeden z internautów.

PiS budował poparcie społeczne na tzw. kłamstwie smoleńskim. Tym terminem są określane teorie spiskowe, które sugerowały, że za katastrofą w Smoleńsku stało coś więcej, niż błędy pilotów czy nacisk, by za wszelką cenę wylądować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TU-154 rozbił się w Smoleńsku z powodu lądowania w nieodpowiednich warunkach pogodowych. Piloci nie widzieli ziemi a lotnisko nie było wyposażone w odpowiednie urządzenia, które pomogłyby wylądować w takich warunkach.

źródło: Twitter