Żaryn ogłasza rekrutację do wywiadu na Twitterze a Polacy odpowiadają: “Zainteresowanych ostrzegam, że może znaleźć się następny pisowski Antek i opublikować ich dane osobowe i kontakty”

“Zainteresowanych ostrzegam, że może znaleźć się następny pisowski Antek i opublikować ich dane osobowe i kontakty. A wtedy do śmiech nie będzie.” – tak jeden z internautów skomentował wpis Stanisława Żaryna, rzecznika prasowy ministra koordynatora służb specjalnych na temat rekrutacji przez Agencję Wywiadu.

“Na pewno znajdziecie tuziny chętnych. Żeby potem IPN albo inny urząd upublicznił ich wszystkie dane…” – dodaje inna osoba.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Nikt na świecie nie zechce nawiązać współpracy z agentem polskiego wywiadu po tym co zrobił Macierewicz. Zajmie dziesiątki lat odbudowanie służby na nowo.” – komentuje internauta.

Wyzwań się nie boję, ale samobójcą nie jestem. Wiarygodność państwa polskiego w zakresie ochrony własnych agentów jest zerowa. Podziękujcie p. Macierewiczowi.

źródło: Twitter