Stan przedzawałowy u Karnowskich? Zapowiedź powrotu Tuska ich zszokowała

Karnowskie mają już stan przedzawałowy – napisał jeden z internautów w reakcji na panikę, jaka zapanowała w redakcjach propisowskich mediów na wieść o tym, że Donald Tusk wydaje książkę, która pojawi się 12 grudnia.

A to dopiero zapowiedź wydania książki . Wyobrażasz sobie ich recenzje jak już się ukaże ? Ta książka akurat pod choinkę , to będzie dla mnie trafiony prezent ” – dodała inna osoba. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Układ władzy panicznie boi się przegranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Tymczasem wszystko wskazuje, że Duda jest zbyt słaby by pokonać potencjalnych kontrkandydatów. Już dzisiejsze sondaże pokazują pewną tendencję a jego szanse w starciu z lubianym Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem czy Małgorzatą Kidawą-Błońską są raczej nieduże.

Środowisko PiS zaklina wiec rzeczywistość i wznosi modły o to, aby Donald Tusk nie pojawił się w polskiej polityce. Od wyborów do polskiego parlamentu notowania PiS systematycznie spadają w dół a wzmocnienie PSL oraz pojawienie się w Sejmie Lewicy i Konfederacji mocno zmienia scenę polityczną.

źródło: Twitter