Donald Tusk forsuje Władysława Kosiniaka-Kamysza na kandydata do fotela prezydenta Polski

Jest młody, świetnie wykształcony i bardzo lubiany przez Polaków. Niedawno się ożenił i urodziła mu się córeczka. Ma doskonałe opinie u polityków opozycji i władzy i chociaż czasem się różnią, to jest szanownany przez wszystkie strony politycznego sporu. Władysław Kosiniak-Kamysz ma coraz większe szanse na zostanie kandydatem opozycji na prezydenta. Teraz poparł go Donald Tusk.

Tusk ma bardzo dobre zdanie o Kosiniaku-Kamyszu jeszcze z czasów, gdy razem pracowali w rządzie. Prezes PSL okazał się wtedy zaangażowanym i bardzo pracowitym ministrem, pod którego rządami wprowadzono z sukcesem kilka ważnych programów społecznych. Obaj panowie bardzo się lubią.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kosiniak-Kamysz ma też duże poparcie wśród polityków Lewicy i części młodszych polityków PO, co oznacza, że mógły być naturalbym kandydatem całej opozycji.

źródło: Twitter