Jeśli go skażą, Ziobro będzie w poważnych tarapatach. Sędzia Wojciech Łączewski chce bowiem, by minister sprawiedliwości i Prokurator Generalny przeprosił go w oświadczeniu, wyemitowanym po Faktach TVN, Wydarzeniach Polsatu oraz Wiadomościach TVP 1. Osobiście.
Poszło o słowa, w których Ziobro zarzuca sędziemu m.in. brak kompetencji zawodowych i kłamstwo.
A Ziobro ma się czego obawiać, bo już przegrywał procesy w swoim życiu. Ten jednak jest wyjątkowy – po raz pierwszy minister konstytucyjny miałby przeprosić w specjalnych oświadczeniach nadawanych w telewizji w czasie największej oglądalności. Dla Ziobry byłoby to ogromne upokorzenie i swojego rodzaju polityczna śmierć.
źródło: Twitter
Wojciech Łączewski chce, by minister sprawiedliwości i Prokurator Generalny przeprosił go w oświadczeniu wyemitowanym po „Faktach” TVN, „Wydarzeniach” Polsatu oraz „Wiadomościach” TVP 1.https://t.co/WVNYu6Rifg
— Obywatele RP (@ObywateleRP) October 31, 2019