To jakiś absurd! Policja interweniowała w kościele bo dziecko nie zjadło opłatka

“Nie wierzę. Po prostu nie wierzę… Bełchatów. 13-latek podczas mszy nie połknął hostii, tylko ją wyjął i schował do kieszeni (mówił, że bolał go ząb). Księża wezwali policję! Po przybyciu i interwencji policji dzieciak połknął hostię…” – napisała jedna z internautek w komentarzu do informacji Super Expressu o zdarzeniu.

To jakiś absurd! Albo mamy państwo świeckie i rozdział państwa od kościoła, albo za moment Polska, wzorem krajów muzułmańskich, zamieni się w państwo wyznaniowe. Takie wydarzenia tylko utwierdzają wiernych w tym, aby przestać do kościołów chodzić!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


13-letnie dziecko szykanowane przez księży i Policję z całą pewnością w przyszłości będzie omijać kościół szerokim łukiem, podobnie jak wielu ludzi, którzy widzieli te gorszące sceny. Zmierzamy wprost do modelu irlandzkiego – kraj ten w krótkim czasie z bardzo katolickiego stał się wyjątkowo antyreligijny.

Opamiętajcie się!

żródło: Twitter