Co oni zrobili z radiem i telewizją? Media publiczne szorują po dnie.

“W badaniu słuchalności radiowa Trójka osiągnęła najgorszy wynik od 16 lat, a Jedynka w historii i obecnie szoruje już po dnie, jak na pieniądze i zasięgi, jakie ma do dyspozycji. Dyrektorzy z PiS, którzy kierują tymi antenami, nie czują wstydu, a to jest właśnie pisowski wstyd” – napisał Przemysław Szubartowicz.

Ale radio i telewizja nie są jedynymi przykładami pisowskiego nieudacznictwa. Tak naprawdę coraz gorzej ma się wiele spółek pod pisowskich zarządem a państwo musi do wielu coraz bardziej dopłacać albo ukrywać straty.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zniszczenie radia i jego słuchalności to tylko jeden z przejawów ogólnej niemocy i tekturowości państwa zarządzanego przez ludzi Kaczyńskiego. Udaje im się jedynie niszcyć- choćby gimnazja a teraz zapowiedziano niszczenie uniwersytetów.

źródło: Twitter