PiS nie ma żadnego pomysłu na Polskę? Najlepiej widać to we “Wiadomościach”

TVPiS DEZINFO atakuje. Wiadomości to sztandarowy program propagandowy układu władzy. Wygląda to tak, jakby okładał jak maczugą przeciwników politycznych i wytycza kierunek garstce niesamodzielnych polityków, którzy nie wiedzą co mają myśleć. Ale też zdradza jaka jest aktualna linia władzy i pomysł na Polskę. A tego pomysłu najwyraźniej brakuje.

PiS po zdobyciu władzy najwyraźniej stracił jednak poczucie rzeczywistości i nie ma pomysłu, co dalej zrobić. Próbuje więc, trzeba przyznać dość nieudolnie, rozpętać wojnę ideologiczną. “Jakie WiadomościTVPiS przewidywalne. Czas leci, a tam bez zmian. Obrona kościoła za wszelką cenę, straszenie imigrantami, ataki na środowisko LGBT. To już nie tylko Polska katolicka – To Polska średniowieczna. Tylko czekać jak wróci palenie na stosie” – komentuje to jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I rzeczywiście, próba postawienia PiS w roli obrońców kościoła jest widoczna. Ale efekt uzyskiwany w ten sposób wydaje się być odwrotny od zamierzonego! Oto bowiem ludzie masowo z kościoła uciekają a świątynie, do niedawna jeszcze pełne i gwarne, są coraz bardziej puste. Nawet na tak zwanej prowincji, na Wschodzie, w podlaskiem, jest już źle. Na tyle źle, że księża alarmują biskupów o odpływie ludzi. Ci jednak, pogrążeni w dziwnych układach, zdają się tego nie widzieć.

Atakowane są też środowiska osób o innej orientacji seksualnej. Chociaż nie jest to ani problem, ani zjawisko zauważalne, dzięki wyolbrzymianiu problemu przez PiS, urasta to do rangi głównego zmartwienia Kaczyńskiego.

Wszystkie te działania pokazują, że PiS nie ma żadnego realnego pomysłu na Polskę. Zapaść edukacji, służby zdrowia, obronności uświadamia nam natomiast jak bardzo ci ludzie nie potrafią rządzić.

źródło: Twitter