“PiS powinienem w pierwszej kolejności błagać o wybaczenie rodziny smoleńskie, później Jerzego Millera i Macieja Laska a na końcu nas wszystkich. Sprawcy oszustwa: Kaczyński i Macierewicz do więzienia, a Berczyński, Binieda, Nowaczyk i spółka oddać kasę z odsetkami!” – tak jeden z internautów skomentował fakt przyznania się PiS do tego, że nie było żadnego zamachu w Smoleńsku.

Jedną z najbardziej oburzających aktywności w sprawie smoleńska były barbarzyński ekshumacje osób, które zginęły w katastrofie. Rodziny, które były z tego powodu narażone na stres, powinny bezpośrednio od polityków PiS otrzymać zadośćuczynienie.

Wiele osób uważa, że kłamstwo smoleńskie stało się swojego rodzaju religią zastępczą, wypierając chrześcijaniem z serc i umysłów ludzi otumanionych propagandą. Zamiast miłości pojawiła się tam nienawiść.

Reklamy

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułOburzające! Do Trybunału Konstytucyjnego PiS kieruje prokuratora stanu wojennego, który usprawiedliwiał pedofila
Następny artykułTrybunał Stanu dla Banasia? Ziobryści: Jeśli zarzuty byłyby bardzo poważne, to takie kroki należałoby podjąć