Odlot Karnowskich. In vitro nazywają ideologią!

Co się dzieje w umysłach braci Karnowskich wiedzą chyba tylko oni sami. Ale jakie połączenia myślowe spowodowały połączenie in vitro z ideologią, to już naprawdę trudno odgadnąć. In vitro jest dla wielu par jedyną szansą posiadania dzieci, co przy malejącej dzietności Polaków jest też jedynym sposobem by ratować spadającą liczbę urodzeń. Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, doskonale o tym wie.

Ale nie wiedzą o tym Karnowscy, nazywając w swoim serwisie warszawski program in vitro ideologią. Tymczasem to nie żadna ideologia. Najwyraźniej propisowski serwis internetowy nie rozróżnia ideologii od potrzebnych społecznie projektów lub działa pod dyktando średniowiecznych poglądów hierarchów kościoła, którzy zatrzymali się gdzieś dawno temu w rozwoju wiedzy i wrażliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


źródło: Twitter