[Counter-Box id="1"]

“Kłamaliśmy,kłamiemy i będziemy kłamać,tak nam dopomóż Bóg” – tak skomentowała wyjątkowo szokujące słowa Morawieckiego jedna z internautek. Chodzi o wypowiedź premiera, w której mówi on o walce politycznej.

“Na każdym odcinku można określić bardzo konkretną przestrzeń, gdzie toczyliśmy walki o to, by przestawić zwrotnicę w kierunku społecznym i godnościowym.” – powiedział Morawiecki.

Reklamy

“Bełkot. Podwójny rocznik, byle jaka podstawa program.-upokorzenie dzieci. Zamykane oddzialy szpitalne, kolejki, droższe leki-upokorzenie chorych. Bajzel w sądownictwie, dłużej trwające sprawy, większe opłaty-upokorzenie sędziów i obywateli. Wyższy ZUS-upokorzenie przedsiębiorców.” – odpisała mu jedna z internautek

“To kurs kolizyjny. Polacy codziennie zderzają się z: nieudolną i niedofinansowaną służbą zdrowia, edukacją w chaosie, nieprofesjonalną i krótkowzroczną polityka zagraniczną, chamstwem i mową nienawiści. Na końcu zderzymy się z kryzysem ekonomicznym, bo kryzys demokracji już mamy.” – podsumowała słowa premiera kolejna internautka.

https://twitter.com/dali_ania/status/1192027312545505280

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPolitycy PiS przegrali Senat, rozpuszczają więc plotki
Następny artykułHorrendalne podwyżki za wywóz śmieci. Zapłacisz nawet dwa razy więcej!