Oburzające! Każdy dzień Banasia na stanowisko prezesa NIK to kompromitacja Kaczyńskiego i służb

“Każdy dzień Banasia na stanowisku prezesa NIK jest kompromitacją PiS,prezesa Kaczyńskiego i podległych partyjnym nominatom służb specjalnych. Jak kontrolerzy NIK mają wchodzić z kontrolami i być szanowani, skoro na ich czele stoi szemrany typ z PiS?” – napisał Tomasz Siemoniak.

Sprawa afery Banasia nie jest zamknięta. Według informacji, które docierają do dziennikarzy, kolejne niejasności wokół prezesa NIK zostaną ujawnione w najbliższych dniach. Cała sprawa to kompromitacja pisowskiego sposobu sprawowania władzy. Jeśli Kaczyński, akceptując kandydaturę Banasia, nie miał wiedzy o tym, kto i co się za nim kryje, to oznacza, że współpracownicy prezesa PiS musieli wprowadzić go w błąd. Potwierdzałaby się też ocena, że Kaczyński żyje w wyimaginowanej rzeczywistości i nie jest informowany o wszystkim, co dzieje się w jego partii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jeśli wiedział, to tym bardziej stawia go w złej sytuacji. Decyzja o mianowaniu takiego człowieka jak Banaś na ministra finansów a potem szef NIK to całkowita kompromitacja!

źródło: Twitter