Jak długo nauczyciele będą dawali sobie pluć w twarz? Podwyżek i tak nie będzie

“Jak długo nauczyciele będą dawali sobie pluć w twarz, kiedy wielomiesięczny strajk który będzie początkiem końca rządzącej mafii?  Załamanie systemu edukacji to z czasem załamanie Państwa, możecie to zrobić i nie robicie? podwyżek i tak nie będzie! -” – tak informacje o tym, ze Dariusz Piontkowski nadal będzie ministrem edukacji skomentował jeden z internautów.

A sprawa jest rzeczywiście poważna. Edukacja w Polsce leży a minister Piontkowski ma w resorcie opinie człowieka, który sprawami edukacji nie do końca się jednak interesuje. Być może dużo ważniejsze są partyjne rozgrywki w regionie, z którego pochodzi – na Podlasiu. A tutaj trwa wojna i wyrzynanie struktur. Działacze mają tak dość rządów pisowskiego barona, który jest szefem regionalnym tej partii, że piszą dziesiątki listów na Nowogrodzką. Na razie bez echa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na tych wszystkich partyjnych wojnach najbardzej cierpią oczywiście uczniowie i nauczyciele. Poziom edukacji w Polsce spada, tornistry są za ciężkie a nauczyciele zarabiają mniej niż w sklepie spożywczym. Etos zawodu upada. Nic dziwnego, że pedagodzy masowo odchodzą z pracy.

źródło: Twitter

https://twitter.com/dzarewicz/status/1192985429395615744?s=11