Popularny mem doskonale oddaje program rządu: pogłębianie dna i trzymanie się koryta

“Nowy” rząd PiS, zaprezentowany przez Kaczyńskiego pokazuje, że mamy do czynienia z brakiem pomysłów, stagnacją gospodarczą i… ostrą walką w obozie “zjednoczonej” prawicy. W internecie krąży mem, który doskonale oddaje program takiego rządził pogłębianie dna i trzymanie się koryta.

Pogłębianie dna to kolejne podatki i obciążenia, nakładane na przedsiębiorców i obywateli. Miliony Polek i Polaków już wkrótce odczują konsekwencje likwidacji OFE, zabrania 15% oszczędności do nienasyconego fiskusa oraz podwyżki cen. A te będą drastyczne – wszystko i tak drożeje z dnia na dzień. Socjalistyczny (w najgorszym tego słowa znaczeniu!) rząd PiS wydaje tak dużo pieniędzy, że ciągle na wszystko brakuje. I nie chodzi o miliony, które tracimy na pensje, ale o miliardy, wydawane na rzeczy zbędne, takie jak Mierzeja Wiślana czy Centralny Port Komunikacyjny. To pieniądze wyrzucone w błoto, nigdy się nie zwrócą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzymanie się koryta to setki, tysiące stanowisk dla swoich oraz możliwe przekręty z tym związane. Co jakiś czas słyszymy o kolejnych łapówkarzach i vrzekręciarzach, lista afer z rządów PiS rośnie w zastraszającym tempie.

Niestety czeka nas rosnąca emigracja, wzrost cen i dalsze pogarszanie się sytuacji życiowej Polaków. To efekty rządów populistów.

źródło: Twitter