[Counter-Box id="1"]

4 lata rządów PiS odcisnęły na polskiej armii zauważalne piętno – napisał Andrzej Rozenek komentując wypowiedź generała Jarosława Gromadzińskiego.

“Żołnierz jest najnowocześniejszą bronią. To nie technologia wygrywa wojny a żołnierz” – miał powiedzieć generał. Problem w tym, że trudno się zgodzić z taką oceną. Współczesny teatr wojny potrzebuje żołnierzy, ale jeszcze bardziej potrzebuje nowoczesnej broni, której Polska po prostu nie ma lub ma za mało. Nic dziwnego, że słowa generała wzbudziły ogromne oburzenie.

Reklamy

“Jak Mamy takich dowódców,to strach się bać.Powinien wskrzesić husarię i łuczników.” – napisał jeden z komentujących.

“Pan jenerał objął “zaszczytne” dowództwo nad harcerzami z WOT, z których utworzono fikcyjną 18 DZ imienia generała T. Buka , który zginął w katastrofie smoleńskiej. Niestety armii to my nie mamy a raczej PiS wyrzuca pieniądze w błoto…” – dodała kolejna osoba.

“Z takim XX-wiecznym podejściem generała to ja już się boje o bezpieczeństwo kraju” – to kolejny komentarz do tych słów.” – napisał internauta.

Teraz wojskow rękach Błaszczaka będzie umieć hymn,patriotyczne pioseneczki śpiewać i najważniejsze trzymać świece i paschał w kościółku. Reszta schodzi na drugi plan.” – podsumował komentujący.

źródło: Twitter

 

 

Poprzedni artykułChytry rzecznik Szydło. Bochenek chciał być posłem i dyrektorem w państwowej spółce jednocześnie
Następny artykułZłe wiadomości dla nauczycieli. Kaczyński zapowiada spowolnienie gospodarcze