[Counter-Box id="1"]

“Dość zemsty i prześladowania. Czas ostatni na zmiany, na zmiany wielkie, głębokie i trwałe” – mówił w 1938 roku, 20 lat po odzyskaniu niepodległości, Wincenty Witos. Jego słowa są dzisiaj bardziej aktualne niż kiedykolwiek.

“Wszyscy własnymi rękami powinni dokonać gruntownej przebudowy państwa, zgodnie z duchem czasów, jego potęgą i własnym interesem” – mówił Witos.

Reklamy

Nowoczesna, silna Polska, to Polska silna siłą i bogactwem swoich obywateli a jednocześnie Polska solidarna. Taka, w której państwo nie przeszkadza i zapewnia stabilne warunki pracy i rozwoju. Dzisiaj tej stabilności brakuje. W atmosferze politycznej rozróby władza kompletnie odsunęła się od potrzeb Polaków.

Kwiaty pod pomnikiem Witosa złożył dzisiaj Władysław Kosiniak-Kamysz, niezwykle lubiany i popularny w społeczeństwie prezes PSL. Kosiniak-Kamysz nawiązał w swoim przemówienia do słów Witosa o niepodległości i potrzebie pojednania narodowego.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułGdzie te polskie śmigłowce, panie Antoni?
Następny artykułKaczyński wpadnie w szał jak to zobaczy? Najwyższy urzędnik republiki banasiowej złożył kwiaty pod pomnikiem Kaczyńskiego. WIDEO