Potężna siła rażenia tekturowego czołgu. Jak słaby musi być rząd PiS, że zajmuje się takimi sprawami!

Jak wielką siłę rażenia ma mały tekturowy czołg? Najwyraźniej potężna, bo akcja kilku osób i trochę tektury zachwiało rządem PiS. W zwalczanie tekturowego zagrożenia włączył się minister obrony narodowej, kompletnie ośmieszając władzę.

Polskie państwo zbudowanie jest najwyraźniej z papieru. W jego “obronę” zaangażowali się czołowi krzykacze z obozu Jarosława Kaczyńskiego: Patryk Jaki, Mariusz Błaszczak a nawet Sebastian Kaleta. Agresywne hasła, wielkie słowa, wyrazy oburzenia – a wszystko to z powodu akcji kilku performerów i małego tekturowego czołgu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawa ta pokazuje jak słabi i nieodporni na krytykę oraz ośmieszanie są polscy politycy. Czołg z tektury urósł do rangi potężnego symbolu, ośmieszając ministrów! Zareagowali na żart, a nie reagowali w dziesiątkach jeśli nie setkach istotnych dla milionów Polek i Polaków spraw.

Tekturowy czołg stanie się symbolem upadku tej władzy a walka z nim jest miarą małości tych ludzi.