Tak władza doi Polskę. Gigantyczne koszty funkcjonowania Polskiej Fundacji Narodowej

Wiadomo już, czemu Polska Fundacja Narodowa nie chciała ujawnić swoich wydatków. Kilkaset tysięcy złotych wydano na ekskluzywne hotele i restauracje oraz podróże po świecie. Luksusowe biuro podróży funkcjonowało świetnie a działacze PiS najwyraźniej doskonale się bawili. Wszystko za nasze pieniądze.

Polska Fundacja Narodowa miała promować Polskę na świecie. Najwyraźniej jednak zmieniła cele działania i zajmuje się podróżami pisowskich notabli po luksusowych obiektach. Bilety lotnicze, kolacje za kilka tysięcy złotych – pisancjum.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W ciągu 6 miesięcy funkcjonowania PFN wydała między innymi 208 tysięcy złotych na podróżowanie, blisko 100 tysięcy złotych na hotele, 21 tysięcy na obiady, kolacje i inne posiłki i ponad 5 tysięcy złotych (!) na taksówki. A to zapewne czubek góry lodowej.

Jakie są efekty działania PFN? Tych niestety nie widać.

źródło: Fakt / Twitter