Komentarze po przemówieniu Morawieckiego w Sejmie: Kosmiczny pokaz propagandowych kłamstw

Sejmowe przemówienie Morawieckiego można podsumować jednym zdaniem: kosmiczny pokaz propagandowych kłamstw – napisał Marcin Kierwiński, komentując kuriozalne słowa Mateusza Morawieckiego. Także niektórzy posłowie PiS nie kryli w Sejmie swojego zdziwienia słowami premiera.

Morawiecki próbował się chwalić osiągnięciami rządu, ale nie za bardzo jest czym. Edukacja w rozsypce, służba zdrowia ma zawał, obronność Polski pozostawia bardzo wiele do życzenia, gospodarka ma się coraz gorzej a nasz kraj spada w rankingach wolności gospodarczej na łeb na szyję, podatki rosną, ceny w sklepach szaleją a Banaś pozostaje prezesem NIK.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rozdźwięk między faktycznym stanem Polski a tym co mówił premier był tak duży, że w Sejmie nawet niektórzy posłowie PiS po cichu dość złośliwie komentowali wystąpienie Pinokia.

Z kolei komentatorzy sceny politycznej odebrali to marne przedstawienie raczej jako wstęp do kampanii prezydenckiej i zapowiedź kontynuacji nasilania propagandy sukcesu oraz zwykłych kłamstw, które mają pomagać utrzymać się władzy na stołkach.

źródło: