Ziobro niezadowolony czy wystraszony? Co się dzieje z ministrem sprawiedliwości?

Niezadowolona mina, pozycja zamknięta, smutne oczy, niewielkie dziwne ruchy głowy – coś niepokojącego dzieje się ze Zbigniewem Ziobro. Czyżby wiedział coś, czego nie wiedzą inni członkowie rządu, którzy stoją obok niego – pytają internauci, którzy zauważyli tą sytuację.

Mowa ciała Zbigniewa Ziobro wyraźnie sygnalizuje dyskomfort i chęć oddalenia się z tego miejsca. Przyczyn takiego zachowania może być oczywiście bardzo dużo, od trywialnego przeziębienia po bardzo poważne sprawy, ale samo to, że takie zachowanie widzimy podczas oficjalnego spotkania rządu jest wyjątkowo dziwne a wręcz podejrzane.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ziobro nie brał udziału w ostatnich posiedzeniach Rady Ministrów z Morawieckim, nie podał mu też ręki na pogrzebie Jana Szyszki, co dziennikarze tłumaczyli potężnym konfliktem pomiędzy oboma panami. Najwyraźniej przyczyna konfliktu nie wygasła a wręcz została wzmocniona.

Ziobro jest też wymieniany jako potencjalny następca Kaczyńskiego, o którym coraz częściej się mówi, że odejdzie z funkcji prezesa PiS, ale jego kontrkandydatem stał się od jakiegoś czasu Morawiecki.

źródło: Twitter