Botanik, zoolog czy geolog a do tego wykształcenie średnie? Niejasności w życiorysie ministra finansów: kim tak naprawdę jest Tadeusz Kościński.

“Ciekawostki o nowym ministrze finansów (kandydacie) Tadeuszu Kościński: studiował geologię, botanikę i zoologię. Jego studia na uczelni Goldsmiths University of London, którego jest – jak podaje absolwentem – to zaledwie sezon 1976/1977. Dość krótko” – zauważył jeden z internautów i… wywołał burzę.

“To są żarty z pogrzebu. T.Kościński nie ma minimum kwalifikacji do tego, żeby być MF. Pomijam fakt, że facet kłamie w CV, że pracował w Banku Pomorskim, którego … nie ma i nie było… Który bank w Londynie zatrudnił tego “orła” i na jakim stanowisku – bo to też ukrywa?” – zapytuje inna osoba.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Media informują, że wykształcenie ministra finansów jest… średnie. Innymi słowy skończył odpowiednik polskiego liceum. Gratulujemy Morawieckiemu świetnie wykształconej kadry.

źródło: Twitter