Kurski w szoku? Nowy marszałek Senatu wygłosi dzisiaj orędzie do narodu!

Profesor Tomasz Grodzki wygłosi dzisiaj orędzie do narodu. Będzie to przełomowe oświadczenie, związane z bieżącą, bardzo trudną sytuacją w Polsce. Według nieoficjalnych informacji ma w nim poruszyć kwestie służby zdrowia, edukacji, obronności oraz nieodpowiedzialnej polityki rządzących. Orędzie ma być wyemitowane przez TVP w czasie najwyższej oglądalności. Jak telewizja będzie chciała umniejszyć jego znaczenie i zasięg?

Przemówienie ma być nagrywane. To niestety da szanse propagandzistom z Woronicza na przygotowanie reakcji. Czy możemy się spodziewać albo przemówienia Morawieckiego albo Elżbiety Witek, które zostanie nadane po orędziu profesora Grodzkiego? Wszystko jest możliwe.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński traktuje Polskę jako teatr wojny politycznej. Nie cofnie się przed niczym, co opóźni jego oderwanie od władzy.

źródło: RMF FM