Wściekłość, rozpacz i łzy? Kaczyński nie może pogodzić się z przegraną.

Rozpada się “zjednoczona” prawica.Według doniesień z Sejmu, Jarosław Kaczyński od wtorku ma fatalny nastrój i jest wściekły na swoje najbliższe otoczenie, które nie zrealizowało jego poleceń. Senatorowie opozycji nie dali się skusić, mimo próśb, gróźb i obietnic. Co więcej, chodzą słuchy, że szczegóły politycznej korupcji mogą zostać przez niektórych senatorów ujawnione.

Tymczasem Jarosław Kaczyński jest w coraz trudniejszym położeniu. Część działaczy jego partii jest bardzo niezadowolona zarówno z wyniku rozmów o rządzie i podziału stanowisk, jak i z przegranej. Ostatnie decyzje prezesa PiS okazały się dla partii katastrofalne w skutkach. Pogłoski o grupie posłów i senatorów, którzy mają opuścić klub Kaczyńskiego przybierają na sile.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przewaga PiS w Sejmie jest bowiem bardzo krucha – realnie dysponuje on zaledwie 199 posłami, pozostali to ludzie Gowina i Ziobro, natomiast w Senacie ma mniejszość.

Zapowiada się ciekawy politycznie czas.

źródło: Twitter