Nie wytrzymali. „Putin byłby dumny. Na 10 minut przed orędziem marszałka senatu @profGrodzki, Wiadomości TVP puściły materiał o rzekomych niejasnościach związanych z jego majątkiem. Dlaczego nigdy nie widziałem takiego materiału o kimś z PiS-u? Dworczyk, Morawiecki, Szyszko itd.” – napisał jeden z internautów.

Materiał Wiadomości jest jednak mało wiarygodny. Przykładowo, TVP zarzuca Grodzkiemu, że ma samochód marki Jaguar, gdy w rzeczywistości go nie posiada – wynajmuje go w ramach umowy najmu, czyli płaci za jego używanie.

Reklamy

„Żałosne i podłe. Mam nadzieję, że nadaje się na pozew. Holecka za sianie nienawiści i świadome kłamstwa też powinna beknąć.” – skomentowała to jedna z internautek.

„Jedno jest pewne. Nie ma hotelu na godziny jak Banaś, nie kupował po atrakcyjnej cenie ziemi od kościoła jak Morawiecki, nie ukrył „stodoły” za pół miliona złotych jak śp Szyszko i nie zataił willi z działką jak Dworczyk” – dodała inna osoba.

Ale nie tylko w TVP trwa atak na marszałka Grodzkiego. Zlecenie na niego trafiło do propisowskich trolli, które przeczesują internet w poszukiwaniu artykułów na jego temat i wklejają komentarze oraz memy. To obrzydliwe – PiS nie może się pogodzić z wynikiem demokratycznych wyborów i zrobi wszystko, by postać marszałka zdyskredytować. Władza PiS się powoli sypie.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułASF atakuje: dramat tysięcy rolników w Wielkopolsce. Komu zleży na położeniu przemysłu trzodziarskigeo?
Następny artykułDziwne zachowanie Jakimowicza. Chwalił Macierewicza, znalazł się w ogniu krytyki i nerwy puściły.