Nowe fakty, dotyczące osoby, która twierdzi, że wręczyła łapówkę Grodzkiemu. Agnieszka Popiela to gorąca zwolenniczka PiS

To jest tylko kilka przykładowych zdjęć z profilu pani Agnieszki Popieli, która nie przedstawiając żadnych dowodów oskarża prof. Tomasza Grodzkiego. Funkcjonariuszka szczecińskiego PiS. Koleżanka pani Jacyny-Witt i niejakiego Mateckiego. To charakterystyczne dla tej partii. Ludzie ze Szczecina spod znaku Joachima Brudzińskiego posługują się kłamstwem, pomówieniami aby zohydzić człowieka, z którego Szczecin jest dumny – napisał Sławomir Nitras


“Marszałek Senatu, Tomasz Grodzki, objął najwyższą funkcje w państwie jaką przyszło dotąd pełnić mieszkańcowi naszego miasta. I zobaczcie co spotyka go z rąk działaczy PIS ze Szczecina.
Zakończona kampania parlamentarna prowadzona ze strony PiS właśnie przez pana Brudzinskiego była najbardziej kłamliwą kampanią w historii. Politycy PIS nie wykonywali nawet wyroków sądowych.  Nie pozwólmy aby ta kampania kłamstwa i nienawiści trwała” – dodał Nitras. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


źródło: Facebook