Mają nas za głupców? Podwyżki cen prądu już wkrótce a rząd twierdzi, że ich nie odczujemy

Wszystkie koncerny energetyczne w Polsce złożyły wnioski o podwyżki cen prądu. Jest to związane z większymi kosztami produkcji. Mimo to rząd idzie w zaparte i twierdzi, że podwyżek dla odbiorców indywidualnych nie będzie. Będą za to dla podmiotów gospodarczych. Wyjdzie na jedno – jeśli nie dostaniemy podwyżek do domów, to zapłacimy więcej za produkty i usługi. Firmy przerzucą podwyżki na ceny dla klientów końcowych.

I tak jest zawsze. Ilekroć rząd podnosi jakiś podatek lub ceny czegokolwiek, odbija się to na kosztach dla zwykłych ludzi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Jacek Sasin twierdzi, że podwyżek prądu dla odbiorców indywidualnych nie będzie. Będą dla podmiotów gospodarczych. Czy wy macie Polaków za bezrozumnych, że te podmioty to np. ich sklepy, które będą musiały podnieść ceny?!” – tak to skomentował Mariusz Witczak.

źródło: Twitter