Hipokryci! Czemu podnosicie podatki, skoro macie pieniądze odebrane mafiom vatowskim?

“Przez 4 ostatnie lata rząd podniósł opłatę środowiskową za tonę śmieci o 1100 procent, z 24 zł na 270 zł. Dlaczego ta różnica będzie pokryta z kieszeni podatników a nie, jak w przypadku piątki Kaczyńskiego, z pieniędzy odebranych mafiom vatowskim?” – pyta jeden z internautów.

Pytanie jest bardzo zasadne. Jeśli prawdą jest to, co opowiadał Kaczyński i politycy jego partii oraz przystawek, to powinniśmy jako kraj opływać w bogactwa odebranie “mafiom vatowskim”. Gdzieś te wszystkie miliardy, rzekomo odebrane, są. Tylko, że nikt ich nie widział na oczy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlaczego więc rząd podnosi podatki. Dlaczego wprowadza nowe opłaty. Dlaczego komplikuje system podatkowy i wprowadza nowe przepisy, szukając na gwałt pieniędzy?

Jedna z możliwości jest taka, że nigdy nie było żadnych mafii vatowskich oprócz tych, które odkryto niedawno w Ministerstwie Finansów. Oprócz tych, które powstały, gdy do władzy doszedł PiS. I wszystkie te opowieści są po prostu zwykłym propagandowym kłamstwem, obliczonym na ogłupianie społeczeństwa.

Oczywiście są i inne możliwości wyjaśnienia tej sytuacji. Ale czy tak samo prawdopodobne?

źródło: Twitter