Pszczoły z całej Polski zleciały się dzisiaj do Sejmu w czasie expose Morawieckiego. Poczuły lipę

Morawiecki jest wyraźnie zmęczony. Długie, nudne, pozbawione zaangażowania, za to pełne manipulacji – tak politycy i komentatorzy oceniają expose premiera. Jedno jest pewne – zapachniało, kolokwialnie mówiąc, lipą.

Cztery lata u władzy, w czasie których trzeba robić minę do złej gry, zmęczyły najwyraźniej Mateusza Morawieckiego. Ten rząd prawdopodobnie nie przetrwa nawet roku. Afera za aferą, w tym bardzo poważne wątpliwości wobec premiera i jego urzędników z czasów gdy kierował Ministerstwem Finansów, niemożność znalezienia ministra sportu, fatalna sytuacja z edukacją, służbą zdrowia, gospodarka, która mocno zwalnia, podwyżki podatków – Morawiecki tego nie udźwignie, ani nie udźwignie tego rząd PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dodajmy do tego fatalną sytuację w samym klubie tej partii, gdzie frakcje lokalnych kacyków walczą ze sobą o kolejne ochłapy władzy – to zupełnie inna kadencja.

źródło: Twitter