[Counter-Box id="1"]

Konstantynów Łódzki to niewielka, 20 tysięczna miejscowość w wojewódzkie łódzkim. Na skutek zmian w prawie, wprowadzonych przez PiS, w budżecie miasta znajdzie ponad 4 miliony złotych mniej. Dla mieszkańców to prawdziwy dramat – trzeba znacząco zmniejszyć miejskie inwestycje i projekty.

Nie powstaną nowe drogi, nie będzie remontów, zmniejszony został zakres projektów obywatelskich, będzie trzeba ograniczać zatrudnienie. Na rządowych pomysłach i przerzucaniu odpowiedzialności oraz wydatków na samorząd tracimy wszyscy.

Reklamy

Skandaliczna i nieodpowiedzialna polityka PiS prowadzi do tego, że nasze miejscowości będą wolniej się rozwijać a wiele inwestycji po prostu nie zostanie zrealizowanych. Samorządowa zapaść ujawniać się będzie stopniowo – brak pieniędzy odczuwa jednak coraz więcej z nas! Zmierzamy wprost do kryzysu.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułKaczyński w szoku. Rząd działa jeden dzień a już będzie wniosek o wotum nieufności dla ministra finansów!
Następny artykułOgromny sukces Adama Struzika. Mazowsze wygrywa z rządem w sprawie długów szpitali, samorządowcy mają powody do zadowolenia