TVP manipuluje w sprawie protestu przeciwko organizacji sylwestra w Tatrzańskim Parku Narodowym

“TVP kłamie w Wiadomościach. Mówili już, że wspierał nas KOD organizacja związana z PO to wierutne kłamstwa. Wszyscy muszą wiedzieć, że jesteśmy młodzi i w pełni niezależni. Manifestacja miała wydźwięk apolityczny. A co do frekwencji to prawda jest taka że w Zakopanem dawno nie było tak dużej manifestacji” – ujawnił jeden z organizatorów akcji “NIe dla Sylwestra pod Wielką Krokwią”.

“Mamy teraz rzeczywistość TVP i Zakopiańczyków. Przykre. Potem ludzie się dziwią , że młodzi wyjeżdżają z tego kraju. Ale czy kraj, w którym media państwowe manipulują informacjami można nazwać wolnym krajem?  Czemu np. nie powiedzieli ile osób podpisała petycję Tygodnika Podhalańskiego?” – dodał organizator.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pod petycją “Nie dla dla Sylwestra pod Wielką Krokwią” podpisało się już prawie 30 tysięcy osób. Sylwester w parku narodowym jest pomysłem telewizji Kurskiego, który najwyraźniej lubi spędzać zimę w górach.

źródło: Facebook