Szokujące! Podkomisja Macierewicza zniszczyła drugi rządowy samolot TU-154M!

Wymontowane kluczowe części i poważne zniszczenia rządowego samolotu TU-154M. Okazuje się, że komisja Macierewicza nie tylko nie doszła do prawdy ale też dokonała trwałych i niemożliwych do usunięcia zniszczeń drugiego rządowego samolotu. Nie wiadomo w jakim celu zdemontowano części i uszkodzono maszynę, ale niektórzy komentatorzy twierdzą, że to wygląda bardziej na sabotaż niż prace komisji.

Jest to skandal, który nie ma odpowiednika w historii współczesnej Polski. Zniszczenie samolotu jest trwałe, nie może on już latać. Sprawa trafiła do prokuratury, posłowie opozycji również zapowiadają, że zajmą się tym tematem. Trzeba wyjaśnić na czyje polecenie uszkodzono samolot i kto tego dokonał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawa Smoleńska jest od dawna wyjaśniona, jednak najwyraźniej Antoni Macierewicz nie chce przyznać się do porażki i błędów, które popełnił. Teraz dochodzą podejrzenia o celowe zniszczenie wraku.

źródło: wPolityce.pl