Ujawniamy szokujące dokumenty! Tak odmawia się nam prawa do badań diagnostycznych, bo na wszystko brakuje kasy

Lekarze są zmuszani do płacenia za kierowanie pacjentów na badania. Do tej pory zaprzeczano istnieniu takich umów, ale teraz okazuje, że jednak są. Oto dokumenty, które to potwierdzają. To narażanie zdrowia i życia pacjentów na niebezpieczeństwo i możliwe, że przestępstwo. Sprawą natychmiast powinna zająć się prokuratura i posłowie.

“Oceniam to, jak już pisałem oraz mówiłem, jako bardzo niebezpieczne dla bezpieczeństwa zdrowotnego Polek i Polaków oraz prawnego lekarzy. Takie umowy powodują, że nie można zajmować się jedynie wskazaniami do zlecenia badań, a trzeba również oceniać stan posiadania. Mam nadzieję, że Narodowy Fundusz Zdrowia i inne powołane do tego instytucje przeanalizują te skandaliczne zapisy w umowach i zabronią ich stosowania.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Umowy zebrałem z całej Polski, pracują tak lekarze specjalizacji zabiegowych i niezabiegowych. Zajęło mi to 2 wieczory, kolejne osoby się odzywają. Poraża powszechność zjawiska. Dziękuję jeszcze raz odważnym lekarzom za udostępnienie mi tych umów, rozumiem lekarzy, którzy się na to nie zdecydowali” – napisał Leszek Fiałek na swoim profilu w mediach społecznościowych i załączył dokumenty, które pokazują obrzydliwy proceder odmawiania badań diagnostycznych Polkom i Polakom.

Nastał więc dzień, kiedy publikuję zapisy umów, a także rozliczenia potwierdzające proceder, który w ostatnich dniach…

Geplaatst door Lekarz Bartosz Fiałek op Dinsdag 12 november 2019