Zwolennik PiS grozi zamachem na redakcję Tygodnika Podhalańskiego? Szokujące pogróżki wobec dziennikarzy

Powtarza się historia z prezydentem Adamowiczem? „Jesteście wrogami Polski i Polaków. Szczerze się cieszę na wieści, gdy to właśnie u was powtórzy się historia jak w siedzibie tygodnika „Charlie Bedo”! A to są życzenia Sylwestrowe co wam tak przeszkadzają” – napisał do redakcji Tygodnika Podhalańskiego anonimowy internauta.

Tygodnik Podhalański wsparł akcję zablokowania Sylwestra pod Wielką Krokwią, która leży tuż koło parku narodowego. Hałas imprezy mógłby pobudzić niedźwiedzie śpiące w Tatrach, co naraziłoby je na śmierć. Impreza miała być organizowana przez TVP a w telewizji publicznej pojawiło się wiele materiałów, krytykujących organizatorów protestów.

Reklamy

W redakcji tygodnika Charlie Hebdo zamordowano z zimną krwią dziennikarzy. Człowiek, który napisał do Tygodnika Podhalańskiego nie zrobił tego przypadkowo. Reakcję w jego głowie musiało coś wywołać – czy była to propaganda, rozsiewana przez TVP? Mamy nadzieję, że policja szybko znajdzie autora tej przerażającej korespondencji. Tu nie ma bowiem żartów.

I same nasuwają się skojarzenia ze sprawą śp. prezydenta Pawła Adamowicza. Przeciw niemu też rozpętano kampanię medialnej nienawiści. Jak to się skończyło – wszyscy wiemy. Telewizje Publiczną w obecnym kształcie zdaniem wielu osób należy jak najszybciej zlikwidować.

źródło: Twitter