Jest fatalnie! Długa lista porażek PiS w zakresie obronności: samoloty nie latają, śmigłowców brak, czołgi czekają na remont.

Czołgi rozebrane – czekają na modernizację. Samoloty MiG uziemione – brakuje pilotów. Samoloty F16 – większość w remoncie. Helikoptery – całkowity brak. Zwierzchnik sił zbrojnych – składa codziennie wieńce. Polska armia, po 4 latach rządów PiS – napisał jeden z internautów.

A fregat jak nie było,to dalej nie ma. Nawet zakup trzech 25 letnich fregat Morawiecki zablokował .Taką to jesteśmy potęgą, że tylko Łuki Triumfalne budować – dodała kolejna osoba.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I rzeczywiście, patrząc w ten sposób można odnieść wrażenie, że ktoś celowo niszczy polską armię i jej zdolności obronne. Ogromne pieniądze, które mamy wydawać na wojsko, są po prostu marnowane. Problem dotyczy nie tylko sprzętu – wojsko od czterech lat nie ma nawet wizji obronności Polski, bo PiS pozwalniał doświadczonych dowódców a ci, którzy pozostali i byli w jakikolwiek sposób aktywni, nie są dobrze widziany w strukturach wojskowych.