Łuk Triumfalny? A może jeszcze 1000 pomników Kaczyńskiego zbudujecie?

W czasie sejmowego expose Mateusz Morawiecki został zapytany o listę rozpoczętych i zakończonych za PiS inwestycji. Jakieś jedno muzeum i kilka w realizacji, bo nawet tego nieudacznicy nie potrafią. Jedyne co do tej pory naprawdę zbudowali to kilka pomników Kaczyńskiego. Teraz Morawieckiemu kazano jeszcze zbudować jeszcze Łuk Triumfalny.

Po co to komu, nie wiadomo. Wiadomo jednak, że zapłacimy za to z własnych kieszeni, bo rząd nie ma żadnych pieniędzy, tylko te, które nam zabierze w podatkach. Łuk Triumfalny kosztować będzie dużo, ale zysków nie przyniesie żadnych. Kompletnie. Będzie tylko stać, niszczeć i wymagać konserwacji. Albo szybkiego demontażu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Za te pieniądze można zrobić dużo dobrego. Na przykład zacząć w końcu wyposażać szkoły w lekkie cyfrowe tornistry, co postulują ludowcy a ostatnio też Lewica. Zacznijmy w końcu inwestować w dzieci i młodzież, ich rozwój i przyszłość! Nie można wciąż wracać do przeszłości, bo to jest tak, jakby człowiek szedł do przodu ale tyłem i ciągle patrzył co zostawił za sobą. To absurd! Idąc w ten sposób można się wywrócić!

Panie Morawiecki, pan się nie krępuje. Chcecie budować Łuk Triumfalny to zbudujcie od razu 1000 pomników Kaczyńskiego. Jarosława rzecz jasna. 10.000 zbudujcie. Idźcie na rekord. Co prawda głupoty i bezmyślności, ale zawsze to jakiś “sukces”. W końcu coś się Wam uda, bo który Wasz pochodzący z PiSu polityk albo urzędnik odważy się sprzeciwić budowie tysiąca Kaczyńskich….

źródło: Twitter