Głodowe emerytury, rozpadająca się służba zdrowia, system edukacyjny niszczący zdrowie i przyszłość młodych ludzi, brak helikopterów, uziemione samoloty i niejeżdżące czołgi podkopujące obronność Polski i pomniki Kaczyńskiego oraz wizje, wizje i jeszcze raz wizje. To codzienność w naszym kraju.

Tymczasem Donald Tusk nie miał wizji, ale za jego czasu budowały się autostrady, drogi, mosty, zaczęto setki inwestycji i dbano o budżet. Polska przeszła przez czasy kryzysu i weszła na drogę wzrostu. W ciągu ostatnich czterech lat zaprzepaszczono ten dorobek, przejedzono pieniądze a w kasie państwa pustka.

Reklamy

Zapłacimy za to wszyscy. Nieudany program socjalny PiS, wzrost skrajnego ubóstwa, podwyżki cen i upadek państwa prawa to dopiero początek. Trwa niewidoczny, ale masowy exodus firm i ludzi. Emigracja osiąga rozmiary nieznane. Uciekają ludzie odważni, przedsiębiorczy i tacy, którym chce się pracować i starać bardziej. Pozytywna energia Polaków wyjeżdża budować potęgę innych krajów.

A co robi władza? Zapowiada budowę łuku triumfalnego.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułGangster w „Gazecie Polskiej”?! Miażdżące zwycięstwo Romana Giertycha, Nisztor nie dostanie przeprosin i musi zapłacić koszty sądowe
Następny artykułPiS zburzy Pałac Kultury? W jego miejscu może stanąć łuk triumfalny Morawieckiego