Chcieliście wizjonerów? To macie kraj w ruinie

Głodowe emerytury, rozpadająca się służba zdrowia, system edukacyjny niszczący zdrowie i przyszłość młodych ludzi, brak helikopterów, uziemione samoloty i niejeżdżące czołgi podkopujące obronność Polski i pomniki Kaczyńskiego oraz wizje, wizje i jeszcze raz wizje. To codzienność w naszym kraju.

Tymczasem Donald Tusk nie miał wizji, ale za jego czasu budowały się autostrady, drogi, mosty, zaczęto setki inwestycji i dbano o budżet. Polska przeszła przez czasy kryzysu i weszła na drogę wzrostu. W ciągu ostatnich czterech lat zaprzepaszczono ten dorobek, przejedzono pieniądze a w kasie państwa pustka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zapłacimy za to wszyscy. Nieudany program socjalny PiS, wzrost skrajnego ubóstwa, podwyżki cen i upadek państwa prawa to dopiero początek. Trwa niewidoczny, ale masowy exodus firm i ludzi. Emigracja osiąga rozmiary nieznane. Uciekają ludzie odważni, przedsiębiorczy i tacy, którym chce się pracować i starać bardziej. Pozytywna energia Polaków wyjeżdża budować potęgę innych krajów.

A co robi władza? Zapowiada budowę łuku triumfalnego.

źródło: Twitter