Co na to opozycja? W sieci trwa już kampania propisowskich trolli dbających o wizerunek Dudy

Coraz więcej wskazuje na to, że w internecie rozpoczęła się już kampania wyborcza. Komentatorzy wskazują, że na portalach społecznościowych oraz na www pojawiają się komentarze, które mają na celu atakowanie przeciwników Andrzeja Dudy i łagodzić wizerunek prezydenta.

Schemat działania jest za każdym razem bardzo podobny: jednym z ulubionych zagrań trolli jest odwoływanie się do przeszłości: Andrzej Duda coś zrobił nie tak, ale poprzednicy to w ogóle byli źli. Inny schemat dotyczy wyciągania mało znaczących informacji o kandydatach na prezydenta i próba powiększania ich znaczenia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jedno jest pewne – opozycja musi szybko wziąć się do pracy, bo Andrzej Duda i jego sztabowcy po pięciu latach nijakiej prezydentury zdał sobie sprawę z tego, że mogą mieć bardzo duży problem z wyborami i najwyraźniej zaczęli działać.

źródło: Facebook