Wpadka Klarenbacha na wizji. Przez niego zszokowani widzowie TVP dowiedzieli się, że służba zdrowia w Polsce nie działa

W czasie dyskusji na temat służby zdrowia w Polsce Adrian Klarenbach, prowadzący program prezenter TVP zrobił coś, co zszokowało widzów. Otóż powiedział, że wielu ludzi nie stać na wstawianie zębów i dlatego nie mają kompletnego uzębienia. “Najwidoczniej państwowa służba zdrowia nie działa” – odpowiedział poseł Berkowicz. Klarenbacha zamurowało.

  • “Panie pośle, fakt jest faktem że gro ludzi nie wstawia sobie zębów bo ich zwyczajnie na to nie stać” – powiedział Klarenbach.
  • “No więc jak działa ta państwowa służba zdrowia? Działa to czy nie działa?” – odparł Berkowicz.

Biedni widzowie Tvp zostali wystawieni na działanie potężnego dysonansu poznawczego. Z jednej strony wmawia im się codziennie, że wszystko jest super, z drugiej strony prezenter TVP doprowadza do sytuacji, w której okazuje się, że jest zupełnie inaczej, niż do tej pory mówiono z telewizora.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Szok!