Były szef TAI TVP: Wmieszałem Bronisława Komorowskiego w aferę marszałkową, by chronić Sumlińskiego. Wojtek jest sprawnym manipulatorem [Wideo]

Fot.: YouTube NCzas Tv

Afera wokół książki.

Trwa afera wokół książki „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego. Autor i promujące go środowisko twierdzi, że książka jest przedmiotem protestów i dochodzi do prób jego blokowania.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Do publikacji odniósł się były kolega i przełożony Sumlińskiego Jan Piński, były szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP. Piński po lekturze książki stwierdził, że nie ma w niej nic, prócz tego co dotychczas opisywały już ogólnopolskie media jak np. tygodnik „Najwyższy Czas!”.

Odnosząc się do samego autora Piński stwierdził, że Sumliński jest tylko sprawnym oszustem, który potrafi zarobić na wszystkim. Wspomniał też aferę marszałkową. Przyznał, że to on wmieszał w sprawę prezydenta Bronisława Komorowskiego, by chronić swojego przyjaciela. Dopiero później zdał sobie sprawę, iż Sumliński rzeczywiście zaangażowany był w proceder.

Przypomnijmy, że ostatnio Sumliński został złapany na plagiatowaniu zagranicznych bestsellerów, które przerabiał na historie opisujące wydarzenia z jego życia.

Źródło: Najwyższy Czas!