Jacek Ozdoba nawet nie wie jakiego kandydata zgłasza PiS. WIDEO

Smutny obraz parlamentaryzmu w wykonaniu PiS i przystawek. Redaktor jednej z telewizji pyta posła PiS o nazwisko ich kandydata do Trybunału Konstytucyjnego. Chodzi o profesora Jakuba Stelinę. Niestety poseł Ozdoba tego nie wie ale idzie w zaparte.

Ciekawa jest obserwacja emocji, jakie malują się na twarzy Ozdony. Widać zmieszanie, wściekłość i nerwowość, jak krok po kroku zostaje przyciśnięty do muru.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ozdoba w 2015 bez powodzenia kandydował do Sejmu. W latach 2015–2018 był doradcą w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego. W 2016 jako przedstawiciel Ministerstwa Sprawiedliwości został powołany w skład Rady Głównej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym. W 2018 był rzecznikiem sztabu kandydata PiS na prezydenta m.st. Warszawy Patryka Jakiego…

źródło: Twitter / TVN