Kandydatem na wiceprezesa NIK jest były poseł PiS, który nie wykazał zysków z najmu mieszkania w oświadczeniu majątkowym?!

“Kandydatem Mariana Banasia na wiceprezesa NIK jest były poseł PiS, który wynajął mieszkanie od Lasów Państwowych aby (jak twierdzą sąsiedzi) “podnajmować je dwóm studentkom” czerpiąc z tego korzyści. Oczywiście w zeznaniach dla US ich nie wykazał” – napisał jeden z internautów na podstawie materiałów prasowych.

“Wszystkim szukającym sensacji pragnę zwrócić uwagę, że NIE podnajmował to mieszkanie “na godziny”. Proszę nie doszukiwać się analogii z kamienicą.” – dodał (nieco złośliwie) internauta.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czy oni naprawdę nie mają nikogo uczciwego na takie stanowiska? Przecież powinny to być najbardziej nieskazitelne i kryształowe osoby w tym kraju!

źródło: Twitter