Stracił wiarygodność na zawsze?! Kuriozalne tłumaczenia Sebastiana Kalety ze złamania obietnicy wyborczej o niegłosowaniu za podwyższaniem podatków

Dlaczego Sebastian Kaleta złamał obietnicę wyborczą i zagłosował za podwyżką podatków? “To wynika z podjętych i ogłaszanych w kwietniu planów rządu. Sprawa była znana, zapowiadana, a deklaracja tyczy się oczywiście tego czego się w kampanii nie zapowiada” – napisał. On oraz inny posłowie złamali dane słowo a ich podpis jest najwyraźniej nic nie warty.

W deklaracji nowego pokolenia, którą podpisał Kaleta było napisane wprost “Nigdy nie zagłosuje za podwyższeniem podatków”. Kaleta zdaje się mówić, że ta obietnica nie dotyczy podatków, o których wiadomo było, że nie zostaną podniesione. Jak w tanich sztuczkach reklamowych – piękne hasła a małym drukiem są niekorzystne warunki umowy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tak czy inaczej Kaleta i jego koledzy utracili najcenniejszą rzecz w polityce – twarz i wiarygodność.