Prokurator okręgowy osobiście podpisał akt oskarżenie wobec kierowcy Seicento, bo nikt nie chciał tego zrobić?

“Czy wiecie że prokurator okręgowy w Krakowie osobiście podpisał akt oskarżenia przeciwko kierowcy Seincento, bo żaden z prokuratorów nie chciał tego zrobić? Pewnie Państwo nie wiedzą że prokuratorzy okręgowi podpisują osobiście tylko apelacje i kasacje- zazwyczaj ws zbrodni.” – napisał Zbigniew Stonoga.

Państwo PiS nie radzi sobie z Marianem Banasiem ale silne wobec słabych. Jeśli było tak, jak ujawnił to Zbigniew Stonoga, to znaczy, że wymiar sprawiedliwości stoi jeszcze po stronie zwykłych ludzi i za to należy im się wielki szacunek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawa wypadku Beaty Szydło, w którym ucierpiał młody kierowca i jego Seicento dawno powinna zakończyć się przeprosinami i sowitym odszkodowaniem. Ale władza nie lubi, jak wytyka jej się błędy i ciąga biednego człowieka po sądach, co jest skandalem.

źródło: Twiitter