Czy Andrzej Duda ułaskawi Banasia? Powstała już nawet petycja

W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Andrzej Duda ułaskawił Mariana Banasia. Najlepiej już dzisiaj, wieczorem, gdzieś około 23:00. Pod osłoną nocy takie ułaskawienia robi się zapewne najlepiej. Większość Polaków będzie na Andrzejkach, imprezować, świetnie się bawić – a władza będzie się zabawiać. Z naszym poczuciem sprawiedliwości, z prawem, z Polską.

Andrzej Duda mianował Mariana Banasia na stanowisko ministra finansów. Miał wszelkie możliwości sprawdzić go. Niech więc weźmie teraz odpowiedzialność, czy to z własnej inicjatywy czy też nie – i ułaskawi go już teraz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


System prawny, według prezydenta, na to pozwala. W końcu to nie kto inny a Jarosław Gowin mówił, że “jeśli ktoś ma wątpliwości, czy prezydent Andrzej Duda mógł ułaskawić Mariusza Kamińskiego, powinien zwrócić się do Trybunału Konstytucyjnego, bo to on jest od interpretacji konstytucji”.

Czyli już wszystko wiadomo – sami swoi zadecydują. Panie prezydencie – niech pan ułaskawia! Rozwiąże pan wiele problemów tym jednym ułaskawieniem – apelują internauci. Petycję można podpisać pod tym adresem.