Roman Giertych: Banaś ma wszelkie zadatki na to, aby zniszczyć kampanię prezydencką Dudy

List adwokata.

– Tolkienowska postać Golluma jest przedstawiona jako wyjątkowo nieatrakcyjna i opętana żądzą chciwości. Przez cały czas pęta się pod nogami uczestników wydarzeń, ale nikt nie chce, albo nie może jej zniszczyć. Można powiedzieć, że Gollum jest „pancernym Gollumem”. Historia Golluma jest przewrotna, gdyż przeżarty przez chciwość bogactwa i władzy, którą symbolizuje Pierścień porywa ten Pierścień z rąk Frodo, aby następnie spaść do Szczeliny Zagłady i samemu spłonąć unicestwiając jednak też Pierścień i związaną z nią siłę Władcy Ciemności. Czyli w pewien sposób Gollum niszczy Władcę Ciemności – stwierdził w swoim komentarzu dot. afery Banasia mec. Roman Giertych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Myślę, że Banaś jest Gollumem naszych czasów. Jego postać na zawsze sklejona z PiS ma wszelkie zadatki na to, aby zniszczyć kampanię prezydencką A. Dudy i doprowadzić do przegranej PiS w wyborach w maju. A to będzie oznaczać koniec władzy Jarosława Kaczyńskiego i rozpad obozu władzy – dodał adwokat.

https://www.facebook.com/215392231834473/posts/3474820552558275?sfns=mo

Mec. Giertych przestrzegł też opozycję przed skrętem w lewo. Podkreślił, że z PiS można wygrać tylko dzięki centrum.

Źródło: Facebook Roman Giertych