Prezydencie! “Bezrefleksyjnie podpisuje pan wszystko, co panu podsuwają”

Panie prezydencie Duda, bezrefleksyjnie podpisuje pan wszystko, co panu podsuwają, bo mówią, że to dobre dla Polski. Potem nowelizują, bo schrzanili. Podsunęli panu Banasia, pan przyklepał. Podsuwają panu Piotrowicza… Może się pan zastanowi? – pisze jedna z internautek.

“Przypominam, że ma doradców. Czytają w kilku, a potem wybierają do podpisu, tę najbardziej idiotyczną, jak mówi Romaszewska. Z wyborem kandydatów jest podobnie.” – skomentowała to inna osoba.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Niestety ale PAD po ponad 4 latach zdalnego sterowania nim, bezmyślnego podpisywnia i aprobowania dosłownie każdego widzimisię partii-matki utracił zdolność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji. W związku z tym nie liczyłbym, że PAD będzie się nad czymś zastanawiał.” – podsumował dyskusję internauta.

źródło: Twitter