Zamach na wolność i zniewolenie Polski. Wkrótce nie będzie można płacić gotówką!?

Płatności gotówkowe tak, ale tylko do 8 tysięcy złotych. W praktyce oznacza to, że w Polsce trwa cichy zamach stanu na wolność gospodarczą i przepływu pieniądza. Likwidacja płatności gotówkowych jest sposobem rządów, by przejąć całkowitą kontrolę nad społeczeństwem.

Pomysł, by zlikwidować gotówkę doprowadzi wprost do bezpośrednio uzależnienia Polaków od widzimisię rządu. Wszyscy pamiętamy sytuację na Cyprze, gdy z dnia na dzień z kont mieszkańców tego kraju zniknęło 10% zgromadzonych pieniędzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz do podobnej sytuacji może dojść w Polsce. Zakaz używania gotówki to pomysł rodem z systemów totalitarnych. Już dzisiaj obowiązują przepisy, które nakazują większe transakcje robić przelewem. Teraz kwota zostanie dwukrotnie zmniejszona. To wygląda na wstęp do likwidacji gotówki.

Za realizację tego projektu odpowiada nie kto inny a kolega Mateusza Morawieckiego z banku, Tadeusz Kościński. Wygląda to trochę tak, jakby ktoś  został oddelegowany przez banksterów na odcinek odbierania wolności Polakom.

źródło: Twitter